Diagnostyka laserowa – DIAGNOCAM


DIAGNOCAM niemieckiej manufaktury KAVO, wprowadzona pod koniec 2013 roku na rynek światowy, jest pierwszym i obecnie jedynym na rynku urządzeniem wykorzystującym technologię cyfrowego obrazowania zębów prześwietlonych światłem lasera w stomatologii do wykrywania ubytków próchnicowych (miejsc do leczenia) z jak największą skutecznością.

Największą zaletą opisywanej techniki badania jest możliwość wykrywania i obrazowania ubytków próchnicowych na powierzchniach stycznych zębów oraz pod istniejącymi już wypełnieniami, niewykrywalnych nawet podczas badania (przeglądu stomatologicznego) przy użyciu lup oraz mikroskopu stomatologicznego. Żadna inna metoda diagnostyki próchnicy (miejsc wymagających leczenia), dostępna we współczesnej stomatologii, nie może równać się dokładnością i skutecznością.

Tym bardziej miło poinformować mi Pacjentów, że jako jeden z dopiero kilkunastu dentystów na terenie Polski i pierwszy na terenie Legnicy zdecydowałem się na wprowadzenie tej rewolucyjnej diagnostyki do swojej praktyki.

Diagnostyka laserowa – filmy


Badanie 1

Badanie 2

Badanie 3

Badanie 4

Badanie 5

Badanie 6

Badanie 7